z naszą pomocą wykorzystaj
energię drzemiącą w naturze!
biomasafotowoltaikapompy ciepłakogeneracja gazowabiogaz

instalacje vyncke

biomasa energy contracting kotły schmid instalacje vyncke

VYNCKE projektuje i buduje elektrociepłownie, które wytwarzają czystą energię poprzez spalanie biomasy w celu uzyskania:

Elektrociepłownie te uzyskują formę bojlerów parowych, kotłów wodnych, podgrzewaczy oleju i generatorów gorącego gazu. Urządzenia te funkcjonują samodzielnie lub w połączeniu z innymi instalacjami - z generacją prądu elektrycznego lub bez.

Jako wiodąca na światowym rynku firma VYNCKE dostarcza rozwiązań dla przemysłu drzewnego, przemysłu rolnego i spożywczego oraz dla firm zajmujących się energetyka odnawialną. Firma VYNCKE, projektując swoje instalacje kieruje się następującymi kryteriami:

W związku z tym, że kotły i elektrociepłownie firmy VYNCKE są zindywidualizowanymi instalacjami dużej mocy, w których stosowane jest paliwo różnego rodzaju, ich konstrukcja jest każdorazowo dopasowywana do oczekiwań Klienta oraz warunków lokalnych. Firma VYNCKE najpierw analizuje proces, którego uzupełnieniem jest planowana instalacja oraz dostępne paliwo, a następnie przystępuje do jej projektowania.

© 2020 WBB Energy. All rights reserved.

projekt i wykonanie: smithstudio.pl