z naszą pomocą wykorzystaj
energię drzemiącą w naturze!

o wbb energy

WBB Energy to firma powstała z pasji i z miłości – z pasji do kompleksowej realizacji projektów, które są wyzwaniem i z miłości do niezależności, w szczególności niezależności energetycznej. Naszymi Klientami są wszyscy zainteresowani realizacją projektów w dziedzinie szeroko pojętej ekoenergetyki.

Nasz zespół od 12 lat przygotowuje i realizuje inwestycje infrastrukturalne, w szczególności te, które mogą oddziaływać na środowisko. Nasze pierwsze doświadczenia zdobyliśmy w branży telefonii komórkowej - możemy poszczycić się przeprowadzeniem kilkuset postępowań administracyjnych na wszelkich szczeblach. W 2006 roku powołaliśmy zespół ds. energii wiatrowej. Dziś podejmujemy się różnorodnych wyzwań z zakresu energetyki odnawialnej. W przemyślany sposób łączymy ze sobą technologie aby dostarczać Klientom rozwiązań wydajnych energetycznie i ekonomicznie. Naszym celem jest zapewnienie pełnego wsparcia na każdym etapie realizacji inwestycji począwszy od koncepcji po oddanie instalacji do użytku.

Naszą pracą chcemy przyczyniać się do racjonalizacji wykorzystania energii, a przez to do ograniczenia wpływu na otaczającą nas naturę. Uważamy, że tylko zrównoważony rozwój, oparty o naturalne i odnawialne zasoby energii, może zagwarantować nam i przyszłym pokoleniom bezpieczeństwo i zachowanie środowiska naturalnego.

Nasz zasadniczy zespół to doświadczeni specjaliści obsługujący kompleksowo inwestycje. Są wśród nas absolwenci prawa, planowania przestrzennego, inżynierii i budownictwa. Jako że żaden projekt nie jest taki sam, mamy godnych zaufania partnerów. Są nimi zewnętrzni dostawcy współpracujący z nami od lat: geodeci, geotechnicy, projektanci różnych branż oraz firmy budowlane i instalacyjne.

Wierzymy, że naszą pracą przyczyniamy się do sukcesu naszych Klientów oraz wnosimy wkład w ochronę środowiska naturalnego. Zapraszamy do współpracy!

© 2020 WBB Energy. All rights reserved.

projekt i wykonanie: smithstudio.pl